Zdaj się na nasze doświadczenie

 • Ponad 100 wdrożeń Bitrix24 w Polsce
 • Dedykowany, certyfikowany konsultant Bitrix24
 • Doświadczenie budowane od 2014 roku
 • Wdrożenia Bitrix24 w wersji Cloud oraz On-premise
 • Wykonujemy prace programistyczne dla Bitrix24
 • Bieżące wsparcie merytoryczne konsultanta
 • Atrakcyjne warunki zakupu subskrypcji i usług
 • Oferta dopasowana do Twoich potrzeb
WIĘCEJ O USŁUGACH BITRIX24
Wdrożenie Bitrix24 CRM

Przeprowadzimy wdrożenie systemu Bitrix24 w Twoim zespole sprzedażowym, korzystając z doświadczeń wyniesionych z ponad 100 podobnych projektów w niemal każdej branży.

Szkolenie Bitrix24

Potrzebujesz praktycznego wprowadzenia w świat narzędzi Bitrix24? Nasz konsultant z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzi szkolenia dla zespołów sprzedażowych, produkcyjnych, administracyjnych oraz administratorów. 

Jak przebiega wdrożenie Bitrix24?

Nasza metodologia pracy jest wynikiem wielu lat bliskiej współpracy z naszymi klientami. Wyróżnia nas staranne planowanie i przeprowadzenie Klienta przez cały proces wdrożeniowy przez doświadczonego konsultanta.

01

ANALIZA I PLANOWANIE

Warsztaty prowadzone z naszym konsultantem gwarantują właściwą identyfikację i zmapowanie procesów do zaimplementowania w Bitrix24 CRM. Dzięki naszemu doświadczeniu poznasz najlepsze praktyki i możliwości dla Twojej organizacji.

02

PROJEKT I IMPLEMENTACJA

Uzgodniona dokumentacja procesowa posłuży nam do zaprojektowania i skonfigurowania Bitrix24 CRM do realizacji Twoich celów sprzedażowych i organizacji pracy. Na tym etapie migrujemy również Twoje aktualne bazy danych.

03

PRZEGLĄD I URUCHOMIENIE

W cyklu warsztatów i konsultacji testujemy zaimplementowany w Bitrix24 model pracy. Wprowadzamy i szkolimy zespoły. Odbieramy od Klienta wszelkie sugestie rozwojowe i doprowadzamy konfigurację do trybu użyteczności produkcyjnej.

W jaki sposób wykorzystasz Bitrix24?

Bitrix24 jest platformą zapewniającą wyjątkowy dobór zintegrowanych narzędzi biznesowych w jednym, spójnym środowisku pracy. Pomożemy w ustaleniu najlepszej konfiguracji i wdrożeniu jej dla Twojej firmy.

CRM
Moduł CRM umożliwia elastyczne zarządzanie bazą klientów, szansami sprzedażowymi oraz integruje narzędzia komunikacji do pozyskiwania nowych i obsługi aktualnych klientów.
AUTOMATYZACJA
Bitrix24 wyposażono w kreator szablonów automatyzujących przebieg procesów w obrębie zarządzania sprzedażą, realizacji projektów, procesów administracyjnych i obiegu dokumentów.
PROJEKTY
Wykorzystanie zadań i projektów w Bitrix24 pomoże zorganizować i kontrolować pracę działów odpowiedzialnych za pozyskiwanie i realizację zamówień. 
KOMUNIKACJA
Bitrix24 możesz wykorzystać jako narzędzie komunikacji. Tablice komunikacyjne oraz wbudowany komunikator i wideokonferencje stanowią spójny, zintegrowany system w ramach organizacji.
CZAS PRACY
Kalendarze pracowników oraz firmowe pozwolą na lepszą organizację. Narzędzia HR obejmują grafiki pracy, nieobecności, rezerwacje zasobów i automatyzację powiązanych procesów.
APLIKACJE
Dostęp do platformy Bitrix24 realizowany jest za pomocą przeglądarki internetowej lub przy użyciu jednej z dostępnych aplikacji na smartfony Android, iOS, jak również na systemy Windows, MAC, Linuks.

Porozmawiajmy o Bitrix24 - wypełnij formularz!

Zdj_Profi_WaPa3
Jestem konsultantem wdrożeniowym Bitrix24. Swoje doświadczenie buduję nieprzerwanie od 2014 roku, prowadząc projekty w firmach i organizacjach z wielu różnych branż. W tym czasie byłem zaangażowany w ponad 100 wdrożeniach Bitrix24.

Najczęściej wdrażanym modułem Bitrix24 jest moduł wsparcia sprzedaży CRM. Projekty z tego obszaru wymagają dogłębnej znajomości funkcji i możliwości tej platformy, ale również praktycznych aspektów pracy działu handlowego.

Dzięki mojemu doświadczeniu w zarządzaniu działami sprzedaży i marketingu, a także na bazie dotychczas przeprowadzonych wdrożeń i setek godzin konsultacji z menedżerami, potrafię rzetelnie doradzić podczas planowania procesów biznesowych i ich implementacji w Bitrix24.

- Waldemar Pawlak
CRM
KOMUNIKACJA
WORKFLOW
TELEFONIA
ZADANIA I PROJEKTY
KAMPANIE MARKETINGOWE
ZARZĄDZANIE CZASEM PRACY
ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI
STRONY I LANDING PAGE

Najczęściej wdrażane przez nas narzędzia Bitrix24

Platforma Bitrix24 oferuje szereg funkcji, spośród których najbardziej popularne to moduł zarządzania relacjami z klientami CRM, projekty i zadania, komunikacja oraz zarządzanie wiedzą w przedsiębiorstwie, a także automatyzacja procesów biznesowych. 

Przygotowując projekt wdrożeniowy, na podstawie warsztatowych konsultacji, wybieramy optymalny miks do celów, jakie chce osiągnąć organizacja decydująca się na to oprogramowanie.

Cennik Bitrix24 w chmurze

Free

Podstawowy zestaw narzędzi do organizacji pracy w całej firmie.

0 zł

dostęp do darmowych funkcji przez cały okres

 • Nieograniczona liczba użytkowników
 • 5 GB przestrzeni na dane firmowe

Basic

Idealnie pasuje do małych działów sprzedaży

199 zł

za miesiąc, płatność za 12 miesięcy

 • 5 licencji użytkowników
 • 5 licencji użytkowników
 • 24 GB przestrzeni na dane firmowe

Standard

Realizuje wszystkie potrzeby zespołu podczas pracy

399 zł

za miesiąc, płatność za 12 miesięcy

 • 50 licencji użytkowników
 • 100 GB przestrzeni na dane firmowe

Professional

Automatyzuj wszystkie procesy w firmie.

799 zł

za miesiąc, płatność za 12 miesięcy

 • 100 licencji użytkowników
 • 1024 GB przestrzeni na dane firmowe

Enterprise

Narzędzia cyfryzacji dla dużych firm i przedsiębiorst

1599 zł

za miesiąc, płatność za 12 miesięcy

 • 250 licencji użytkowników
 • 3 TB przestrzeni na dane firmowe

Jesteś zainteresowany Bitrix24 na własnym serwerze?

bitrix24_on_premise_packshot
CENNIK ON-PREMISE

Więcej informacji znajdziesz w artykułach na blogu

Sprawdź blog